м. Київ, вул. Будіндустрії, 8.
Працюємо з 9 до 18, сб-нд вихідні

Замовити дзвінок

Пошукова форма

Продаж, оренда та обслуговування повітряних компресорів

Про компанію

ТОВ «Прома Плюс» працює на ринку компресорного обладнання з 2008 року, що, безперечно, говорить про її надійність. Далеко не кожна компанія в даній галузі має такий багаторічний досвід, а це означає, що наші клієнти отримують знання та вміння найкращих фахівців.
Протягом дев'яти років ми покращували роботу наших відділів логістики, сервісу та продажу, а також налагоджували систему взаємодії з клієнтами. Безперервний розвиток та постійне вдосконалення методів роботи дозволило нашій компанії успішно реалізувати безліч унікальних проектів для підприємств по всій території України.
Ми розробляємо та встановлюємо системи перетворення теплової енергії, які користуються особливою популярністю у наших клієнтів. Завдяки цим системам, що підключаються до компресорного обладнання, підприємства можуть заощаджувати значні фінансові кошти та вкладати їх у розвиток власного виробництва.
Наша компанія є офіційним представником двох європейських виробників компресорного обладнання: «Renner GmbH Kompressoren» - гвинтова компресорна техніка та «ING. ENEA MATTEI S.P.A.» - роторно-пластинчаста компресорна техніка. Завдяки високій оцінці професійного рівня наших сервісних інженерів, про що свідчать видані цими європейськими заводами дипломи, ТОВ «Прома Плюс» має право займатися гарантійним та післягарантійним технічним обслуговуванням, а також ремонтами різної складності будь-якої компресорної техніки.
ТОВ «Прома Плюс» є офіційним дилером найкращих європейських заводів з виробництва фільтруючих елементів та запасних частин для компресорного обладнання, завдяки чому наш склад регулярно поповнюється. Таке рішення дозволяє фахівцям нашої сервісної служби максимально швидко реагувати на виклик замовника і, у найкоротший термін, усувати проблеми компресорного обладнання будь-якої складності.

Працюйте з професіоналами! Ми завжди гарантуємо якість матеріалів та послуг!