м. Київ, вул. Будіндустрії, 8.
Працюємо з 9 до 18, сб-нд вихідні

Замовити дзвінок

Пошукова форма

Продаж, оренда та обслуговування повітряних компресорів

1. Спочатку Ви повинні подумати про своє поточне та майбутнє обладнання, яке споживатиме стиснене повітря. Чи це буде піскоструминна установка, лакофарбове обладнання або кілька пневматичних інструментів? Який тиск потрібний для роботи обладнання? Чи обмежений простір для встановлення компресора? Протягом якого періоду часу працюватиме пневматичне обладнання? Відповіді на ці питання безпосередньо впливатимуть на вибір Вашого компресора. Запишіть усі деталі.

2. Кожна ділянка пневматичного обладнання потребує певного обсягу повітря для роботи належним чином. Зверніться до виробника інструменту або частини обладнання, яке Ви плануєте використовувати, щоб зрозуміти, скільки стиснутого повітря споживає кожна одиниця. Якщо Ви плануєте використовувати відразу кілька інструментів, підсумуйте їх значення споживання стисненого повітря. Після того, як Ви отримаєте остаточну суму, додайте 25% - для витоків системи, додаткових інструментів та майбутнього зростання – це буде потрібна продуктивність повітряного компресора.

3. Вам потрібний переносний чи стаціонарний компресор? Ви хочете встановити компресор в одному місці або переміщати його по всьому об'єкту?

4. Визначте електричні вимоги перед покупкою та виберіть правильні конфігурації. Найбільш поширеними варіантами є компресори з робочою напругою 220 В (однофазні) і 380 В (трифазні).

5. Часто покупець, керуючись мінімальною вартістю, упускає з уваги дуже важливу характеристику - якість компресорної установки та її конструкцію. Високопродуктивні компресори використовують більш надійні компоненти та мають запас міцності на довгі роки, на відміну від більш дешевих компресорів. Ви можете або доплатити за якість та отримати обладнання, яке забезпечуватиме виробництво довгі роки або можете одразу планувати покупку нового компресора протягом 3-5 років.

6. Виробники повітряних компресорів пропонують безліч варіантів та модернізацію своїх стандартних моделей. Залежно від конкретних потреб виробництва та бюджету. Є можливість дообладнати компресор вбудованим доохолоджувачем, автоматичними конденсатовідвідниками, циклонними сепараторами, захистом від навантаження тощо.