м. Київ, вул. Будіндустрії, 8.
Працюємо з 9 до 18, сб-нд вихідні

Замовити дзвінок

Пошукова форма

Продаж, оренда та обслуговування повітряних компресорів

У 1919 році, після Першої світової війни, Енеа Маттей, молодий офіцер в Інженерному корпусі армії, створив компанію, яка спеціалізувалася на проектуванні, виробництві та обслуговуванні повітряних компресорів, що раніше було нечуваним у промисловому секторі Італії.

Через чотири роки Маттей інвестував у ливарний завод у Монці для виробництва чавуну та будівництва нового об'єкту в Мілані. Друга світова війна зупинила виробництво, яке відновилося лише післявоєнний період. 1958 року компанія випустила перший роторний повітряний компресор.

РОЗВИТОК МАТТЕЇ

У 1960 році, Ing. Enea Mattei S.p.A. стала публічно торгується компанією і в той же час приступила до будівництва нового заводу у Вімодроні. Через шість років фабрика відкрилася, і з того часу вона стала штаб-квартирою компанії.

У 1963 році Джуліо Контальді з OMIC (Officine Meccaniche Ing. Contaldi) придбав компанію Ing. Enea Mattei S.p.A. і став її керуючим директором. Завдяки партнерству машинобудівників Contaldi Machine-Shops, відомого бренду в галузі електричних генераторів, Mattei вдалося розширити виробництво та вийти на новий ринок.

Протягом багатьох років Ing. Enea Mattei S.p.A. досягла незліченних успіхів, включаючи міжнародну експансію. У період із 1985 по 1988 рік Mattei запустила такі дочірні компанії: Mattei Compressors Inc. у Сполучених Штатах, Mattei Compresseurs Sarl у Франції та Mattei Compressors Ltd. у Великобританії. У 2000 році було створено Mattei Kompressoren Deutschland GmbH, і незабаром після цього присутність Маттея розширилася до Росії та Іспанії. У 2007 році компанія вийшла на китайський ринок із запуском Mattei (SuZhou) Air Compressors Manufacturing Co., Ltd.

ING. EEA MATTEI S.P.A. СЬОГОДНІ

Для більш ніж 100-річного бізнесу, Ing. Enea Mattei S.p.A. зберегла свою прихильність до розробки роторного лопатевого компресора.

Сьогодні Mattei продовжує робити успіхи у вдосконаленні своєї власної технології роторних лопаток, щоб надати клієнтам найкращі доступні продукти. Зобов'язання компанії з розробки продукту, а також якості та обслуговування - ось чому ротаційні лопатеві компресори Mattei є провідним рішенням для незліченних ринків і галузей.

В даний час Mattei присутній у більш ніж 40 країнах Африки, Азії, Північної Америки, Південної Америки, Європи, Близького Сходу та Океанії. Компанія має чотири ексклюзивні дистриб'ютори в Англії, Франції, Німеччині та США, а також представництва в Україні, Росії та Іспанії.